Zadbaj o zdrowie – zbadaj piersi w mammobusie!
Narodowy Fundusz Zdrowia zaprasza mieszkanki Powiatu Wielickiego w wieku 45–74 lata na bezpłatną mammografię w ramach programu profilaktyki raka piersi – bez skierowania, bez kolejek, raz na 2 lata, badanie trwa tylko kilka minut.
Narodowy Fundusz Zdrowia zaprasza mieszkanki Powiatu Wielickiego w wieku 45–74 lata na bezpłatną mammografię w ramach programu profilaktyki raka piersi – bez skierowania, bez kolejek, raz na 2 lata, badanie trwa tylko kilka minut.
Mammobus odwiedzi w czerwcu:
Gmina Gdów:
2 czerwca – Gdów, ul. Młyńska 31 (przy ośrodku zdrowia), godz. 9:00–14:00
Rejestracja: 58 325 76 02
25 czerwca – Gdów, ul. Lekarska 2 (przy ośrodku zdrowia), godz. 9:00–17:00
Rejestracja: 58 767 34 44
Miasto i Gmina Wieliczka:
25 czerwca – Wieliczka, ul. T. Kościuszki 30 (przy Intermarche), godz. 9:00–17:00
Rejestracja: 58 767 34 44
Gmina Biskupice:
24 czerwca – Biskupice 325 (przy OSP), godz. 9:00–17:00
Rejestracja: 58 767 34 44
Regularna mammografia pozwala wykryć zmiany na bardzo wczesnym etapie i zwiększa szanse skutecznego leczenia. Nie odkładaj badania na później – profilaktyka ratuje życie.
Szczegóły i harmonogram: PROFILAKTYKA RAKA PIERSI