Laureaci konkursu „Pokolenia się wspierają i o zdrowie razem dbają” nagrodzeni podczas Powiatowego Kampusu Zdrowia
Podczas Powiatowego Kampusu Zdrowia odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego pn. „Pokolenia się wspierają i o zdrowie razem dbają”, organizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Wieliczce oraz Powiat Wielicki.
Nagrody młodym artystom wręczyły Wicestarosta Wielicki Ewa Ptasznik oraz Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wieliczce dr n. med. Ewa Wiercińska.
Konkurs skierowany był do uczniów klas I–III szkół podstawowych z terenu Powiatu Wielickiego i miał na celu promowanie zdrowego stylu życia, wzajemnej troski oraz budowania relacji międzypokoleniowych już od najmłodszych lat.
Laureaci konkursu:
I miejsce
Aleksandra Balicka, kl. II A
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Podłężu
II miejsce
Alicja Balczyńska, kl. I B
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Podłężu
Ada Schabowska, kl. I
Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niegowici
III miejsce
Leon Laszczyk,
Damian Kwinta,
Wiktor Salwach,
Szkoła Podstawowa nr 5 Specjalna im. Brata Alojzego Kosiby w Wieliczce
Wyróżnienia:
Jagoda Bąk, kl. III A
Szkoła Podstawowa im. Bł. O. Narcyza Jana Turchana w Trąbkach,
Jan Makuch, kl. I
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Podłężu,
Amelia Chwajoł, kl. II
Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Winiarach.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom kreatywności, talentu i zaangażowania. Dziękujemy za piękne prace pokazujące, jak ważne są zdrowie, wzajemne wsparcie i więzi międzypokoleniowe.







