Czwartek 20 czerwca, 2024 Imieniny: Diana, Bogna, Bogumiła, Florentyna, Rafael, Rafał
Unia Europejska

Strefa Mieszkańca

Rada Powiatu

Prezydium Rady
Anna Polańska
Przewodnicząca Rady
Agnieszka Szczepaniak
Wiceprzewodnicząca Rady
Piotr Nowak
Wiceprzewodniczący Rady
Komisje
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:
Przewodniczący Komisji:
Aneta Rybicka-Kajtoch
Członkowie:

Katarzyna Ciężarek,

Aleksandra Ślusarek,

Paweł Drabik,

Karol Szybiński.

Komisja Bezpieczeństwa Publicznego i Praworządności:
Przewodniczący Komisji:
Tomasz Broniowski
Członkowie:

Janusz Chlebda,

Roman Wcisło,

Klaudia Wojakowska-Grochot,

Lech Pankiewicz,

Łukasz Sadkiewicz,

Ewa Ptasznik.

Komisja Budżetu i Gospodarki Mieniem:
Przewodniczący Komisji:
Piotr Ptak
Członkowie:

Magdalena Kot,

Piotr Nowak,

Aneta Rybicka-Kajtoch,

Roman Wcisło,

Adam Kociołek,

Katarzyna Ciężarek.

Komisja Ochrony Środowiska i Rolnictwa:
Przewodniczący Komisji:
Paweł Drabik
Członkowie:

Łukasz Sadkiewicz,

Klaudia Wojakowska-Grochot,

Anna Polańska,

Stanisław Kyrc,

Jadwiga Skoczek,

Marek Burda.

Komisja Opieki Społecznej i Zdrowia:
Przewodniczący Komisji:
Lech Pankiewicz
Członkowie:

Piotr Nowak,

Agnieszka Szczepaniak,

Edyta Trojańska-Urbanik,

Aleksandra Ślusarek,

Stanisław Kyrc,

Katarzyna Ciężarek.

Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki:
Przewodniczący Komisji:
Magdalena Kot
Członkowie:

Ewa Ptasznik,

Agnieszka Szczepaniak,

Piotr Ptak,

Marek Burda,

Beata Chorobik,

Henryk Gawor.

Komisja Rewizyjna:
Przewodniczący Komisji:
Henryk Gawor
Członkowie:

Tomasz Broniowski,

 Adam Kociołek,

Aneta Rybicka-Kajtoch,

Magdalena Kot,

Karol Szybiński,

Piotr Ptak.

Komisja Rozwoju Gospodarczego i Infrastruktury:
Przewodniczący Komisji:
Karol Szybiński
Członkowie:

Paweł Drabik,

Agnieszka Szczepaniak,

Edyta Trojańska-Urbanik,

Jadwiga Skoczek,

Beata Chorobik,

Janusz Chlebda.

Kluby i koła radnych
Klub Radnych Porozumienie Samorządowe :
Łukasz Sadkiewicz - Przewodniczący Klubu
 
Roman Ptak                         Karol Szybiński           
Piotr Nowak Lech Pankiewicz    
Edyta Trojańska-Urbanik Magdalena Kot    
Agnieszka Szczepaniak      
       

 

Klub Radnych „Koalicja Obywatelska”:
Anna Polańska - Przewodniczący Klubu
Ewa Ptasznik                          Aneta Rybicka-Kajtoch          
Klaudia Wojakowska-Grochot Paweł Drabik    
Piotr Ptak      
       
     
Klub Radnych Powiatowych Prawo i Sprawiedliwość (Klub Radnych PIS):
Henryk Gawor - Przewodniczący Klubu
 
Roman Wcisło - Zastępca Przewodniczącego Marek Burda – Sekretarz    
Katarzyna Ciężarek- Skarbnik Beata Chorobik    
Aleksandra Ślusarek Janusz Chlebda    
Tomasz Broniowski Jadwiga Skoczek    
Stanisław Kyrc      
Biuro Rady
Rynek Górny 2
32-020 Wieliczka
e-mail:
tel. 12 399 98 35
Godziny urzędowania:
poniedziałek 7:30-17:00
wtorek– piątek 7:30-15:30
MENU