Wtorek 30 kwietnia, 2024 Imieniny: Marian, Katarzyna, Ludwik, Pius, Donata, Balladyna, Lilia
Unia Europejska

Aktualności

23-11-2015

Puchar Żubra dla siatkarek MKS MOS Wieliczka

W Niepołomicach odbył się Wojewódzki Turniej Żubra w kategorii młodziczek, w którym wystartowało 8 zespołów. Zawody zakończyły się wielkim sukcesem młodych zawodniczek MKS MOS Wieliczka, które w finale pokonały Extrim Gorlice 2:1. Trzecie miejsce zajęły zawodniczki Wisły Kraków, pokonując Salos Staniątki 2:0.

Drużyna z Wieliczki rocznikowo młodsza, prowadzona przez trenera Grzegorza Stareńczaka została obdarowana pucharem za pierwsze miejsce, a zawodniczki złotymi medalami. Nagrody indywidualne otrzymały też Wiktoria Tyrańska oraz Małgorzata Pieczko. Wielkie brawa należą się wszystkim siatkarkom, które wzięły udział w turnieju. Zwycięski skład: Natalia Hojoł, Julia Mika, Wiktoria Tyrańska, Małgorzata Pieczko, Natalia Sawis-Cieciura, Paulia Huk, Kamila Małota, Anna Piekarniak, Katarzyna Kosidło, Magda Kubas, Martyna Lewińska, Julia Stępska oraz Gabriela Pabian. Wszystkie dziewczęta na co dzień uczęszczają na zajęcia prowadzone przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. MOS