Czwartek 25 kwietnia, 2024 Imieniny: Marek, Jarosław
Unia Europejska

Aktualności

22-05-2023

VII majowy Turniej mini koszykówki w Niepołomicach

W sobotę 20 maja 2023 r. odbył się Turniej mini Koszykówki w Niepołomicach. Ta inicjatywa wspierana przez Powiat Wielicki pozwala rozwijać skrzydła dzieciom i młodzieży podczas rywalizacji w swoich kategoriach wiekowych. W finałowym turnieju udział wzięła Aleksandra Ślusarek z Zarządu Powiatu Wielickiego.

W tej edycji klub MTS IKAR Niepołomice reprezentowały dwie drużyny, które postawiły pierwsze kroki w meczach z prawdziwą sportową atmosferą. W kategorii starszej drużyna MTS IKAR Niepołomice zajęła I miejsce. Natomiast w grupie „mini basket” drużyna IKARA zdobyła miejsce 3. Była to doskonała okazja, aby zdobyć doświadczenie i wyznaczyć sobie nowe szkoleniowe cele. Oprócz turniejowej rywalizacji na zwodników czekały dodatkowe zadania w formie konkursów rzytowych.

UKS Feniks Jasień – UKS Dragon Mokrzyska 27 – 33

Z każdej drużyny wybrano najlepszego zawodnika. Tytuł MVP z drużyny MTS IKAR Niepołomice turnieju zdobyli: Jan Kurak oraz Bartosz Bułat

W konkursie rzutów osobistych zwyciężył Ksawery Żarek – MTS IKAR Niepołomice

W konkursie rzutów za 3 punkty najlepiej spisała się Anna Nowak – UKS Feniks Jasień
Serdeczne gratulacje! Dziękujemy wszystkim drużynom za udział w turnieju i sportową rywalizację.