Środa 22 marca, 2023 Imieniny: Katarzyna, Bogusław, Oktawian, Jagoda
Unia Europejska

Aktualności

06-03-2023

Rozliczenie podatkowe Koła Gospodyń Wiejskich

Izba Administracji Skarbowej w Krakowie zaprasza Panie, 8 marca na bezpłatne szkolenie online „Rozliczenie podatkowe Koła Gospodyń Wiejskich”. Koła Gospodyń Wiejskich rozliczają się na druku CIT-8 zazwyczaj do końca marca. W tym roku ten termin jest przedłużony do końca czerwca. Przepisy podatkowe wymagają zeznania rocznego, nawet gdy koło nie osiągało dochodów. Na szkoleniu opowiemy Paniom, jak uniknąć błędów w zeznaniu. Pojawią się też elementy Polskiego Ładu, jak ulga dla seniora. Szkolenie poprowadzi ekspert z Pierwszego Urzędu Skarbowego w Tarnowie.

Kiedy?
8 marca (wtorek)
10:00 – 12:00


Jak wziąć udział?
Spotkanie ma formę webinarium na MS Teams. Uczestniczki będą mieć możliwość zadawania pytań na czacie oraz bezpośrednio, po zakończeniu szkolenia. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Aby dołączyć do spotkania, wystarczy kliknąć w ten link. Aplikacja MS Teams nie jest wymagana. Można dołączyć do spotkania z przeglądarki. Więcej na ten temat tutaj.
To szkolenie nie bez powodu organizujemy dla Pań w marcowe święto. W kontakcie z Kołami Gospodyń Wiejskich zawsze jesteśmy pod wrażeniem pozytywnej energii do działania,
otwartości i życzliwości ich członkiń.

Ilość zdjęć w galerii: 1
Podziel się:
MENU