Poniedziałek 25 października, 2021 Imieniny: Daria, Wilhelmina, Wilhelm, Inga, Bonifacy, Maurycy, Sambor
Unia Europejska

Aktualności

12-10-2021

XIII Ogólnopolski Tydzień Kariery

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza na XIII Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK). Tegoroczne hasło tego wydarzenia to: Wyprawa na 3K: kariera, kompetencje, kreatywność. Od 18 do 24 października w całej Małopolsce odbędzie się ponad 230 wydarzeń, zorganizowanych przez prawie 40 instytucji i firm.

W tym roku OTK będzie wpierać rozwój kariery, przegląd dotychczasowych kompetencji i rozwój kreatywności uczestników.

Tajniki pracy na wysokościach, indywidualne doradztwo dla poszukujących pracy, nauka fachowych piosenek - ,,Nauka piosenki o talentach’’, wyzwania pracy w międzynarodowym banku, „Wyprawa na szczyt świata zawodów – kim chcę zostać?” - wywiady z zawodowymi przedszkolakami czy aktywizacja seniorów na rynku pracy to tylko niektóre z tematów i wydarzeń w ramach tegorocznego Małopolskiego - Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Część z zajęć skierowana jest do konkretnych grup zawodowych, proponując szczegółową tematykę. Takim przykładem może być konferencja stanowiąca kontynuację I Małopolskiego Kongresu Szkolnego Doradztwa Zawodowego, organizowana wspólnie przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Każde z wydarzeń ma bezpłatny charakter, a z większości można wziąć udział zdalnie i stacjonarnie.

Jest nam niezwykle miło zaprosić wszystkich Małopolan do uczestnictwa w tegorocznym Ogólnopolskim Tygodniu Kariery. Rok do roku partnerów zgłaszających się do współpracy jest coraz więcej a przez to oferta wydarzeń jest bogatsza i pełniejsza. Nie mam wątpliwości, że każdy będzie w stanie znaleźć coś ciekawego dla siebie. Co więcej obecność ułatwia nowa technologia i możliwości zdalnego uczestnictwa. Jeszcze raz serdecznie zapraszam!

skomentował dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie Jan Gąsienica-Walczak

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramami poszczególnych dni pod: Ogólnopolski Tydzień Kariery w Małopolsce - zapraszamy! oraz opisem wydarzeń, które cyklicznie będą się pojawiać na http://www.facebook.com/pociagdokariery. Na niektóre z wydarzeń obowiązują wcześniejsze zapisy.

Inicjatorem Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery jest Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP. Za koordynację OTK w Małopolsce jak co roku odpowiada Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

 

źródło: malopolska.pl

Ilość zdjęć w galerii: 1
Podziel się:
MENU