Sobota 26 września, 2020 Imieniny: Justyna, Cyprian, Wawrzyniec, Łucja
Unia Europejska

Aktualności

25-03-2020

Koronawirus przedłuża prace w m. Brzegi

Odcinek drogi powiatowej Kraków-Niepołomice od mostu na rzecze Serafa do mostu na potoku Podłężanka pozostanie zamknięty dla ruchu kołowego do piątku 3 kwietnia br. Jest to spowodowane rozszerzającą się chorobą spowodowaną przez koronawirusa SARS-Co-2, a co za tym idzie znacznym ograniczeniem liczby pracowników oraz opóźnieniami w dostawach materiałów.

Przedstawiciel Wykonwacy robót informuje, iż dojazd do posesji w m. Brzegi będzie możliwy od strony Ronda Miłosierdzia. Objazd będzie poprowadzony jak obecnie przez m.Kokotów, Węgrzce Wielkie.

Po drodze poruszać się mogą tylko pojazdy budowy, a po godzinie 17:00 samochody osobowe do posesji przyległych do rozbudowywanej drogi.

Podczas prowadzonych robót nie będzie dostępu do poszczególnych posesji. Zalecamy zostawianie pojazdów poza miejscem prowadzonych robót. Pojazdy z wjazdów na posesje należy usunąć. Informacje o szczegółowym harmonogramie robót przy poszczególnych posesjach należy uzyskać u Kierownika lub Majstra Firmy realizującej zadanie.

Ilość zdjęć w galerii: 1
Podziel się:
MENU