Sobota 26 września, 2020 Imieniny: Justyna, Cyprian, Wawrzyniec, Łucja
Unia Europejska

Aktualności

12-03-2020

Spotkanie kryzysowe w sprawie koronawirusa

Starosta wielicki zwołał spotkanie kryzysowe z przedstawicielami jednostek organizacyjnych Powiatu Wielickiego i kierownikami Wydziałów Starostwa Powiatowego w Wieliczce. W spotkaniu uczestniczył również Powiatowy Inspektor Sanitarny - dr n. med. Ewa Wiercińska, która zreferowała aktualną sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu wielickiego w związku z pojawieniem się zagrożenia koronawirusem w Polsce.

Na spotkaniu, które odbyło się w Starostwie Powiatowym w Wieliczce, rozmawiano na temat współpracy pomiędzy instytucjami z terenu powiatu wielickiego w zakresie zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa, także na temat rozpowszechniania informacji prowadzonej przez Główny Inspektorat Sanitarny.

Obecnie w powiecie wielickim nie stwierdzono przypadku koronawirusa. Kilka osób znajduje się pod nadzorem epidemiologicznym.

 

***

Wszystkich klientów, którzy będą potrzebowali załatwić urzędowe sprawy, prosimy o zachowanie rozwagi i odpowiedzialności. Prosimy zatem o ograniczenie odwiedzin urzędu, a swoje sprawy zalecamy załatwić drogą elektroniczną (e-mail) lub telefonicznie.

Przypominamy o konieczności  stosowania  się do wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia.

https://gis.gov.pl/

https://www.gov.pl/web/zdrowie

Ilość zdjęć w galerii: 15
Podziel się:
Zobacz więcej
MENU