Wtorek 23 lipca, 2019 Imieniny: Apolinary, Bogna, Brygida, Sława, Sławosz, Żelisław
Unia Europejska
Wersja kontrastowa Wielkość czcionki

Aktualności

07-02-2019

Pożegnanie komendanta

W Komendzie Powiatowej Policji w Wieliczce odbyło się uroczyste pożegnanie dotychczasowego komendanta wielickiej jednostki. Z policjantami, pracownikami cywilnymi, przedstawicielami władz samorządowych oraz kierownictwem instytucji współpracujących z Policją pożegnał się insp. Piotr Banasik.

Uroczystość rozpoczęła się od złożenia meldunku insp. Robertowi Strzeleckiemu, pełniącemu obowiązki I zastępcy komendanta wojewódzkiego Policji w Krakowie, który przekazał Piotrowi Banasikowi rozkaz o przejściu do dyspozycji komendanta wojewódzkiego Policji w Krakowie. Insp. Robert Strzelecki podziękował za profesjonalną i oddaną służbę w zarządzaniu wielicką jednostką. Podkreślił, że komenda pod kierownictwem insp. Piotra Banasika osiągała wysokie wyniki, za co skierował słowa uznania nie tylko do odchodzącego komendanta, ale do wszystkich policjantów i pracowników Policji.

Insp. Piotr Banasik żegnając się z policjantami i pracownikami podziękował wszystkim za lata dobrej współpracy, przychylność, a także pomoc w realizacji różnych przedsięwzięć. Podczas pożegnania podkreślił, że czas kiedy kierował komendą był najlepszym okresem w jego dotychczasowej służbie. - Czas kiedy kierowałem wielicką Policją były dla mnie cennym doświadczeniem zawodowym i życiowym” – podsumował insp. Piotr Banasik.

Słowa podziękowania skierował również do przedstawicieli władz samorządowych, przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości oraz innych instytucji współpracujących z wielicką jednostką. Dziękował za udaną współpracę, za tworzenie dobrego klimatu, za chęć nawiązywania dialogu. Dodał, że z sympatią będzie wspominał ten czas. Wszyscy goście bardzo pozytywnie podsumowali współpracę z wielicką Policją pod kierownictwem dotychczasowego komendanta i dziękowali mu za wszystkie działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.

 

(MCh)

Ilość zdjęć w galerii: 11
Podziel się:
Zobacz więcej
MENU